Sudionici

SUDIONICI - SIGG 2018.

Br. Ime i prezime Tvrtka / institucija Grad
1 Kruno Balent Tectus Zagreb
2 Marko Bekavac Splitsko-dalmatinska županija Split
3 Petar Bekavac MUP Split
4 Nino Belicki Robert Bosch Zagreb
5 Damir Benčević Grad Zaprešić Zaprešić
6 Anja Bikić Robert Bosch Zagreb
7 Dražen Bilać Državna uprava za zaštitu i spašavanje Šibenik
8 Jerko Bilokapić MUP Solin
9 Blaženko Boban Splitsko-dalmatinska županija Split
10 Ana Bonjolo Offline Solutions Split
11 Filip Butorović Grad Split Split
12 Šimun Buzov Securitas Hrvatska Zagreb
13 Pavo Cindrić Grad Đakovo Đakovo
14 Ivka Ćorić Zadarska županija Zadar
15 Dražen Ćurković MUP Solin
16 Ante Dabo Grad Novalja Novalja
17 Ante Delić MUP Solin
18 Darko Dukić Vatrogasna zajednica Šibensko kninske županije Šibenik
19 Danijela Erceg Državna uprava za zaštitu i spašavanje Šibenik
20 Milan Erjavec Državna uprava za zaštitu i spašavanje Zagreb
21 Kristijan Fabina Cambium Networks Zagreb
22 Gordan Filinić JVP Opatija Opatija
23 Siniša Filipović Državna uprava za zaštitu i spašavanje  
24 Nataša Gajski Kovačić Tectus Zagreb
25 Maja Galić Markoja Zagreb
26 Darko Gelo Alarm Automatika Rijeka
27 Denis Glavan Grad Sinj Sinj
28 Josip Grivec Međimurska županija Čakovec
29 Francesca Gržinić Kuljanac Grad Opatija Opatija
30 Neno Gudelj PP Kaštela Kaštela
31 Rok Hacin Fakulteta za varnosne vede, Univerza v Mariboru Maribor
32 Dario Hofman Komteh Zagreb
33 Perica Horvat Grad Ludbreg Ludbreg
34 Marin Ivanković Državna uprava za zaštitu i spašavanje Split
35 Stipe Jakelić MUP Split
36 Tomislav Jarmić Varaždinska županija Varaždin
37 Ante Jukić Grad Split Split
38 Gabrijela Jurica Securitas Hrvatska Zagreb
39 Marijan Kaurić Grad Pula-Pola Pula
40 Antonijo Renato Keran PP Kaštela Kaštela
41 Milovan Kević Državna uprava za zaštitu i spašavanje Šibenik
42 Miroslav Kolobarić Grad Novalja Novalja
43 Ivica Kontent Micro-Link Zagreb
44 Krunoslav Koščak AdriNet Zagreb
45 Ivan Kovačević Grad Split Split
46 Damir Krstičević Potpredsjednik Vlade RH i ministar obrane  
47 Damir Krstinić FESB sveučilište u Splitu Split
48 Andro Krstulović Opara Grad Split Split
49 Ivan Kubiček Vukovarsko-srijemska županija Vukovar
50 Josipa Kukec Markoja Zagreb
51 Srđan Kušćević Državna uprava za zaštitu i spašavanje Split
52 Ivica Labaš JVP Grada Varaždina Varaždin
53 Miro Labrović Securitas Hrvatska Zagreb
54 Xue Li Dahua Technology China
55 Toni Lovrić Dahua Technology Zagreb
56 Dragan Lozančić Državna uprava za zaštitu i spašavanje Zagreb
57 Nevenka Lukin Grad Biograd na Moru Biograd na Moru
58 Slobodan Marendić MUP Split
59 Tomislav Marić Odašiljači i veze Zagreb
60 Ante Markioli M4 Markioli grupa Solin
61 Gordan Martinovski Odašiljači i veze Zagreb
62 Mirko Matković MUP Split
63 Pavo Medved Braniteljska zadruga "Aktivan Život" Ivankovo
64 Gorazd Meško Fakulteta za varnosne vede, Univerza v Mariboru Maribor
65 Ivan Milas Alarm Automatika Rijeka
66 Nikola Milijević Tectus Zagreb
67 Dražen Najman Tectus Zagreb
68 Dino Nemčić MUP Makarska
69 Marko Peica Ingram Micro Zagreb
70 Neven Pijanović Securitas Hrvatska Split
71 Ivica Pongrac Grad Čakovec Čakovec
72 Željko Popović Hrvatska vatrogasna zajednica Zagreb
73 Vinko Prizmić HGSS Split
74 Marina Protić Grad Split Split
75 Darko Puljašić Grad Požega Požega
76 Alan Resman Međimurska županija Čakovec
77 Roman Rožman Odašiljači i veze Zagreb
78 Dina Staneković Tectus Zagreb
79 Ivica Starčević Državna uprava za zaštitu i spašavanje Zadar
80 Denis Stipanov VZIŽ Pula
81 Zvonko Šafranko Markoja Zagreb
82 Paško Ugrina MUP Split
83 Milan Vačovnik Aktiva Priva Maribor
84 Saša Vidmar Markoja Zagreb
85 Marica Vrdoljak MUP Split
86 Zrinka Vučinović Offline Solutions Zagreb
87 Milan Vukadinović OptimIT Zagreb
88 Mladen Vukelić Grad Rijeka Rijeka
89 Antonio Vulas MUP Split
90 Rocky Zhang Dahua Technology China
91 Marin Župa MUP Solin
92 Darko Žvan Micro-Link Zagreb

SUDIONICI - SIGG 2017.

Br. Ime i prezime Tvrtka / institucija Grad
1 Philippe Bal Francuska granična policija Pariz
2 Yuliana Barić Hrvatski forum za urbanu sigurnost Zagreb
3 Dražen Barišić Grad Velika Gorica Velika Gorica
4 Željko Basta Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
5 Jasminka Begić Opća bolnica Varaždin Varaždin
6 Marko Bekavac Splitsko-dalmatinska županija Split
7 Damir Benčević Grad Zaprešić aprešić
8 Zdenko Bertović Grad Sisak Sisak
9 Ivana Bjelica Hrvatski forum za urbanu sigurnost Zagreb
10 Mirela Bošnjak Dozan Optimit Zagreb
11 Tatjana Božac Maksić Grad Pula Pula
12 Damir Brnas Policijska postaja Opatija Opatija
13 Stipe Bučar Grad Jastrebarsko Jastrebarsko
14 Maja Cah Robert Bosch Zagreb
15 Ivana Cesarec Državna uprava za zaštitu i spašavanje Zagreb
16 Morgane Colombert The Engineering School of the City of Paris (EIVP) Pariz
17 Ivka Ćorić Zadarska županija Zadar
18 Aleš Dejak Dahua Technology Ljubljana
19 Tomislav Delač Brodsko-posavska županija Slavonski Brod
20 Vladimir Demetrović Grad Petrinja Petrinja
21 Christine Denhez Francusko veleposlanstvo u RH Zagreb
22 Dejan Dokmanović Rittal Zagreb
23 Renata Dončević Alarm automatika Rijeka
24 Maja Dragosavac Hrvatski zavod za hitnu medicinu Zagreb
25 Kristian Družeta Abacus Pula
26 Darko Dumbović Ericsson Nikola Tesla Zagreb
27 Darinko Dumbović Grad Petrinja Petrinja
28 Josip Džapo Komteh Zagreb
29 Kristijan Fabina Cambium Networks Zagreb
30 Elvis Ferhatović Securitas Hrvatska Zagreb
31 Gordan Filinić JVP Opatija Opatija
32 Roman Fortuna Mestna občina Ljubljana Ljubljana
33 Nataša Gajski Kovačić časopis Zaštita Zagreb
34 Darko Gelo Alarm automatika Zagreb
35 Damir Gojmerac Optimal sistemi Zagreb
36 Miroslav Golub JVP Grada Siska Sisak
37 Nikolina Grubešić Odašiljači i veze Zagreb
38 Francesca Gržinić Kuljanac Grad Opatija Opatija
39 Ye Gu Dahua Technology NR Kina
40 Josip Hibler Operativno-komunikacijski centar MUP-a Zagreb
41 Dario Hofman Komteh Zagreb
42 Alen Host Ekonomski fakultet Rijeka Rijeka
43 Branka Ivančan-Picek Državni hidrometeorološki zavod Zagreb
44 Tomislav Ivić Ministarstvo obrane RH Zagreb
45 Vera Jadanić Grad Ludbreg Ludbreg
46 Mihael Jančić Odašiljači i veze Zagreb
47 Tomislav Jarmić Varaždinska županija Varaždin
48 Danijel Jerković Robert Bosch Zagreb
49 Slobodan Juračić Grad Opatija Opatija
50 Lenjinka Juričić-Mamilović Državna uprava za zaštitu i spašavanje Rijeka
51 Pavle Kalinić Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
52 Marijan Kaurić Grad Pula Pula
53 Miroslav Kolobarić Grad Novalja Novalja
54 Ivica Kontent Micro-Link Zagreb
55 Damir Kovačić Optimit Zagreb
56 Ivan Kubiček Vukovarsko-srijemska županija Vukovar
57 Ivica Labaš JVP Grada Varaždina Varaždin
58 Dino Leko Odašiljači i veze Zagreb
59 Toni Lovrić Dahua Technology Zagreb
60 Tomislav Majerović Hrvatske vode Zagreb
61 Slobodan Marendić Vijeće za prevenciju Solin
62 Tomislav Marić Odašiljači i veze Zagreb
63 Robert Markt Hrvatski crveni križ Zagreb
64 Pave Medved Vukovarsko-srijemska županija Vukovar
65 Robert Mikac Fakultet političkih znanosti Zagreb
66 Jozo Milićević Tehnozavod Marušić Zagreb
67 Nikola Milijević časopis Zaštita Zagreb
68 Drena Milijević Tectus d.o.o. Zagreb
69 Anteo Milos Grad Novigrad Novigrad
70 Ljubomir Miščević Arhitektonski fakultet Zagreb
71 Dražen Najman časopis Zaštita Zagreb
72 Andrej Orač Mestna občina Ljubljana Ljubljana
73 Mirko Orlić Prirodoslovno - matematički fakultet Zagreb
74 Krešimir Paić Eccos inženjering Zagreb
75 Gordan Pajalić Securitas Hrvatska Zagreb
76 Alen Pejić Grad Velika Gorica Velika Gorica
77 Goran Petrc Primorsko-goranska županija Rijeka
78 Vjeran Piršić Eko Kvarner Krk
79 Darko Plantarić IBA Hrvatska Rijeka
80 Marijana Plovanić Hendal Zagreb
81 Boris Popović Alarm automatika Rijeka
82 Vinko Prizmić Hrvatska gorska služba spašavanja Zagreb
83 Thomas Pseiner Alps-Adriatic-Alliance Klagenfurt
84 Elena Puh Belci Grad Pula Pula
85 Ivica Puljiz Tehnozavod Marušić Zagreb
86 Peter Schrott Kärntner Landesfeuerwehrverband Klagenfurt
87 Tomislav Sinković Optimal sistemi Zagreb
88 Dragan Sokolović Smart Cloud Zagreb
89 Davor Spevec Državna uprava za zaštitu i spašavanje Zagreb
90 Tomislav Srdoč Vlado elektronika Raša
91 Denis Stipanov Vatrogasna zajednica Istarske županije Pula
92 Elizabeta Stipetić Grad Velika Gorica Velika Gorica
93 Ivan Šašlin Micro-Link Zagreb
94 Dalibor Šestak Grad Karlovac Karlovac
95 Matko Škalamera Državna uprava za zaštitu i spašavanje Rijeka
96 Darko Šobar Ericsson Nikola Tesla Zagreb
97 Vedran Šušković Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
98 Toni Tenjer Odašiljači i veze Zagreb
99 Irena Terzić Grad Karlovac Karlovac
100 Anet Trope Eko Kvarner Rijeka
101 Denis Trupec Optimit Zagreb
102 Tomislav Vlašec Odašiljači i veze Zagreb
103 Mladen Vukelić Grad Rijeka Rijeka
104 Luka Vukmanić Hrvatske vode Zagreb
105 Sanja Vukušić Jerman InfoDom Zagreb
106 Antonio Vulas Ministarstvo unutarnjih poslova RH Zagreb
107 Marijan Vundać Grad Rijeka Rijeka
108 Vlado Zorić JANAF Zagreb

SUDIONICI - SIGG 2016.

Br. Prezime i ime Tvrtka / institucija Grad
1 Andrić Miroslav DUZS Zadar
2 Barić Yuliana Hrvatski forum za urbanu sigurnost Zagreb
3 Barišić Ile MUP RH Solin
4 Begić Jasminka Zavod za hitnu medicinu Varaždinske županije Varaždin
5 Behin Stjepan Koprivničko-križevačka županija Koprivnica
6 Bekavac Marko Splitsko-dalmatinska županija Split
7 Benčević Damir Grad Zaprešić Zaprešić
8 Bishop Justin M. Offline Solutions Split
9 Bjelica Ivana Zaštita Zagreb
10 Bjelotomić Goran Protekta Zagreb
11 Bonjolo Ana Offline Solutions Split
12 Borovec Krunoslav Ministarstvo unutarnjih poslova RH Zagreb
13 Bučar Stipe Grad Jastrebarsko Jastrebarsko
14 Bućan Berislav Offline Solutions Split
15 Butorović Filip Grad Split Split
16 Cetinjanin Zoran Grad Karlovac Karlovac
17 Ćorić Ivka Zadarska županija Zadar
18 Demetrović Vladimir Grad Petrinja Petrinja
19 Dragović Filip Ured predsjednice RH Zagreb
20 Dumbović Darinko Grad Petrinja Petrinja
21 Džapo Josip Komteh Zagreb
22 Đurović Miodrag Alatel Podgorica
23 Erceg Danijela DUZS Šibenik
24 Filipović Siniša DUZS Zadar
25 Fortuna Roman Mestna občina Ljubljana Ljubljana
26 Funčić Ivan Ceh zaštitara Rijeka
27 Gajski Kovačić Nataša Zaštita Zagreb
28 Gašpart Goran PU primorsko-goranska Rijeka
29 Gašperov-Dujmović Ljiljana PU zadarska Zadar
30 Gilja Gordon Građevinski fakultet u Zagrebu Zagreb
31 Grancarić Silvio Stožer za zaštitu i spašavanje Grada Zadra Zadar
32 Guberina Boris Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
33 Hofman Dario Komteh Zagreb
34 Holcinger Nataša DUZS Zagreb
35 Holjević Danko Hrvatske vode Zagreb
36 Jadanić Vera Grad Ludbreg Ludbreg
37 Jakovljević Goran PU šibensko-kninska Šibenik
38 Jarmić Tomislav Platforma hrvatskih županija i gradova za smanjenje rizika od katastrofa Varaždin
39 Jelovac Ruža Varaždinska županija Varaždin
40 Jerković Danijel Robert Bosch Zagreb
41 Jurić Jelena DUZS Zadar
42 Kalinić Pavle Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
43 Karoglan Ivica Komunalac Samobor Samobor
44 Katić Ivica Grad Zadar Zadar
45 Kaurić Marijan Grad Pula Pula
46 Kerum Željka Grad Split Split
47 Kević Milovan DUZS Šibenik
48 Kokeza Ilija Grad Solin Solin
49 Kolobarić Miroslav Grad Novalja Novalja
50 Kubiček Ivan Vukovarsko-srijemska županija Vukovar
51 Laštro Krešimir Zadarska županija Zadar
52 Lisak Marija Robert Bosch Zagreb
53 Lukin Nevenka Grad Biograd na Moru Biograd na Moru
54 Marić Ivana PU zadarska Zadar
55 Marušić Krešimir Tehnozavod-Marušić Zagreb
56 Medved Pave Vukovarsko-srijemska županija Vukovar
57 Mikac Robert Fakultet političkih znanosti Zagreb
58 Milijević Drena Tectus Zagreb
59 Milijević Nikola Tectus Zagreb
60 Milišić Ladislav Protekta Zagreb
61 Najman Dražen Zaštita Zagreb
62 Nevole Leoš Colsys Kladno
63 Novoselović Antun Vir zaštita Vir
64 Orač Andrej Mestna občina Ljubljana Ljubljana
65 Paškalin Neven PU zadarska Zadar
66 Pfeifer Goran Ministarstvo unutarnjih poslova RH Split
67 Pijanović Neven Tehnomobil Securitas Split
68 Piršić Vjeran Aleta Krk
69 Pivalica Željko Securitas Hrvatska Zagreb
70 Poljak Jurinčić Sandra PU zadarska Zadar
71 Premec Ivan PU koprivničko-križevačka Koprivnica
72 Prenđa Željko Ličko-senjska županija Gospić
73 Řačák Petr Colsys Kladno
74 Radoja Ante PU splitsko-dalmatinska Split
75 Ružić Nenad JVP Grada Splita Split
76 Stanec Željko Grad Samobor Samobor
77 Starčević Ivica DUZS Zadar
78 Stipanov Denis Vatrogasna zajednica Istarske županije Pula
79 Strlič Rok Motorola Solutions Ljubljana
80 Šestak Dalibor Grad Karlovac Karlovac
81 Šimac Zaviša DUZS Zagreb
82 Šimunić Silvana PU primorsko-goranska Rijeka
83 Šulentić Mirela Ličko-senjska županija Gospić
84 Šušković Vedran Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
85 Tucibat Tomislav Fortinet Zagreb
86 Ugrin Zlatko Grad Sinj Sinj
87 Ugrina Paško Ravnateljstvo MUP RH Split
88 Vorih Dejan PU šibensko-kninska Šibenik
89 Vučinović Zrinka Offline Solutions Split
90 Vukelić Mladen Grad Rijeka Rijeka
91 Vundać Marijan Grad Rijeka Rijeka
92 Vusić Ivanka PU koprivničko-križevačka Koprivnica
93 Zindović Vesko Alatel Podgorica
94 Zorić Vlado JANAF Zagreb

SUDIONICI - SIGG 2015.

 

Br. Prezime i ime Tvrtka / institucija Grad
1 Adelsberger Zdenko Bluefield Zagreb
2 Andrić Draško RI-ING NET Rijeka
3 Bajić Marko Alarm automatika Rijeka
4 Banfić Tanja Upravni odjel za zaštitu okoliša Varaždin
5 Basta Željko Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
6 Bašić Marin Parkovi Varaždin Varaždin
7 Becić Zlatko HGSS Vinkovci Vinkovci
8 Bednarek Mario Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb Varaždin
9 Begić Jasminka Zavod za hitnu medicinu Varaždinske županije Varaždin
10 Behin Stjepan Koprivničko-križevačka županija Koprivnica
11 Belegić Dalibor Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
12 Benčević Damir Grad Zaprešić Zaprešić
13 Biberdžić Dubravka Varaždinska županija Varaždin
14 Bijelić Tanja Offline Solutions Split
15 Bilandžić Mirko Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Zagreb
16 Bilić Dubravko Grad Ludbreg Ludbreg
17 Blaži Darko PU Varaždin Varaždin
18 Boban Blaženko Grad Solin Solin
19 Bobek Dražen PU Varaždin Varaždin
20 Bonjolo Ana Offline Solutions Split
21 Bosak Krešo Grad Varaždin Varaždin
22 Božić Dalibor PU Varaždin Varaždin
23 Bučar Stipe Grad Jastrebarsko Jastrebarsko
24 Butorović Filip Grad Split Split
25 Canjuga Krunoslav PU Varaždin Varaždin
26 Cindrić Marijana Grad Varaždin Varaždin
27 Copetti Jean-Paul Criminal Squad of Paris Pariz
28 Cvrk Zoran Hrvatski nogometni savez Zagreb
29 Česi Siniša Centar za socijalnu skrb Varaždin
30 Ćorić Ivka Zadarska županija Zadarska županija
31 Ćusek Stjepan Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije Varaždin
32 Demetrović Vladimir Grad Petrinja Petrinja
33 Denhez Christine French Embassy Zagreb
34 Divjak Boris PU Varaždin Varaždin
35 Dončević Renata Alarm automatika Rijeka
36 Dragičević Darko PU Varaždin Varaždin
37 Dretar Dražen Grad Varaždin Varaždin
38 Erjavec Milan DUZS Zagreb
39 Filipović Siniša Grad Biograd na moru Biograd na moru
40 Gabrić Damir Splitsko-dalmatinska županija Split
41 Gajski Ana TECTUS Zagreb
42 Gajski Kovačić Nataša TECTUS Zagreb
43 Grabner Gloryan Grad Makarska Makarska
44 Grbić Ratko Frenos Trogir
45 Gugić Miro Kamir Zagreb
46 Habek Mario Grad Varaždin Varaždin
47 Habijan Zvonimir Vatrogasna zajednica Koprivničko-križevačke županije Koprivnica
48 Habulin Emilio Defensor Varaždin
49 Habuš Goran Grad Varaždin Varaždin
50 Happ Zoran PUZS Varaždin Varaždin
51 Hehet Josip Grad Varaždin Varaždin
52 Herček Branko Zagrebačka županija Zagreb
53 Horvat Slavko Grad Varaždin Varaždin
54 Hrkač Marijan PUZS Čakovec Čakovec
55 Ilić Romana Studio 3LHD Zagreb
56 Iljadica Boris PU Varaždin Varaždin
57 Ivezić Ilija Arsenal Ivezić Varaždin
58 Jakić Ivo Ministarstvo unutarnjih poslova Zagreb
59 Janežić Iva Upravni odjel za poslove župana Varaždin
60 Jarmić Tomislav Varaždinska županija Varaždin
61 Jelovac Ruža Upravni odjel za zdravstvo i socijalnu skrb Varaždin
62 Jerković Danijel Bosch Zagreb
63 Jović-Mikor Ljerka Ured državne uprave Varaždin
64 Jurčec Darko PU Varaždin Varaždin
65 Kadojić Balaško Davor MUP Zagreb
66 Kalinić Pavle Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
67 Kašmo Ferid PUZS Čakovec Čakovec
68 Katić Ivica Grad Zadar Zadar
69 Kezele Mirna Grad Varaždin Varaždin
70 Kirin Sanja Grad Virovitica Virovitica
71 Kišić Alen Varaždinska županija Varaždin
72 Klanac Marijana DUZS Zagreb
73 Klapša Mario Agencija za razvoj Varaždinske županije Varaždin
74 Kolarić Zdravko PU Varaždin Varaždin
75 Kolobarić Miroslav Grad Novalja Novalja
76 Košić Alen Varaždinska županija Varaždin
77 Kovač Hrvoje Grad Lepoglava Lepoglava
78 Kovaček Stjepan Vatrogasna zajednica Varaždinske županije Varaždin
79 Kožul Pero PU Široki Brijeg Široki Brijeg
80 Krljan Antun Filozofski fakultet Sveučilišta u Zagrebu Zagreb
81 Krnjajić Borislav PU Varaždin Varaždin
82 Lazar Zdravko PUZS Varaždin Varaždin
83 Liber Nada Društvo Crvenog križa Varaždinske županije Varaždin
84 Lovrić Mario Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegbosanske županije Livno
85 Lučin Ivan Frenos Trogir
86 Maltar Robert PU Varaždin Varaždin
87 Marević Martina Grad Belišće Belišće
88 Mašić Ivan Ministarstvo unutarnjih poslova Hercegbosanske županije Livno
89 Mihalić Vladimir Državni inspektorat Varaždin
90 Mikac Robert DUZS Zagreb
91 Mikulić Danijel PU Varaždin Varaždin
92 Milijević Nikola TECTUS Zagreb
93 Milijević Drena TECTUS Zagreb
94 Mintas Sandra Gradsko društvo Crvenog križa Varaždin
95 Najman Dražen TECTUS Zagreb
96 Ognjanović Zoran Zavod za hitnu medicinu Varaždinske županije Varaždin
97 Pavleković Milan Hrvatske vode Varaždin
98 Perica Ante PUZS Zagreb Zagreb
99 Perinić Jadran DUZS Zagreb
100 Posavec Danijel PU Varaždin Varaždin
101 Prizmić Vinko HGSS Zagreb
102 Puljiz Ivica Tehnozavod Marušić Zagreb
103 Radelić Vjeran Grad Varaždin Varaždin
104 Renić Marija Bosch Zagreb
105 Resman Alan Međimurska županija Čakovec
106 Rožmarić Zvonko DP Elektra Varaždin
107 Salopek Mario Ministarstvo unutarnjih poslova Zagreb
108 Sambolec Mario Grad Varaždin Varaždin
109 Sekovanić Leonard Hrvatske vode Varaždin
110 Skoko Renata Upravni odjel za poslove skupštine i opće poslove Varaždin
111 Slišković Bartoloti Ružica Osječko-baranjska županija Osijek
112 Smoljanec Mladen Opća bolnica Varaždin Varaždin
113 Söke Ladislav PUZS Čakovec Čakovec
114 Stančić Mario Kolegij ravnatelja osnovnih škola Varaždin
115 Stipanov Denis Vatrogasna zajednica Istarske županije Pula
116 Strmečki Slađana DIU Libertas Zagreb
117 Sudac Ivančica Hrvatski nogometni savez Zagreb
118 Šitum Ivan Zavod za javno zdravstvo Varaždinske županije Varaždin
119 Škvarić Marijan Grad Lepoglava Lepoglava
120 Štromar Predrag Varaždinska županija Varaždin
121 Šušković Vedran Ured za upravljanje u hitnim situacijama Zagreb
122 Topolnjak Ivan Termoplin Varaždin
123 Tucaković Slavko DUZS Zagreb
124 Uđbinac Ivan Grad Karlovac Karlovac
125 Varžić Domagoj Grad Belišće Belišće
126 Vegar Mario PUZS Zagreb Zagreb
127 Veljković Aleksandar TECTUS Zagreb
128 Vidoš Nikša Grad Makarska Makarska
129 Vitas Petar DUZS Zagreb
130 Vlašić Vlado Varkom Varaždin
131 Vrbanić Zdravko PUZS Varaždin Varaždin
132 Vrbanić Zdravko Ured za zaštitu i spašavanje Varaždin
133 Vrdoljak Tomislav Šibensko-kninska županija Šibenik
134 Vrdoljak Dubravko Mjesni odbor Varaždin Varaždin
135 Vučevski Ivica MUP Makedonija Skopje
136 Vuk Siniša PU Varaždin Varaždin
137 Vukelić Mladen Grad Rijeka Rijeka
138 Vundać Marijan Grad Rijeka Rijeka
139 Zdravkovski Aco MUP Makedonija Skopje
140 Zelenika Dario Kamir Zagreb
141 Zovko Denis KAMIR Široki Brijeg
142 Zrinski Bergre Jelena Upravni odjel za gospodarstvo, regionalni razvoj i europske integracije Varaždin

SUDIONICI - SIGG 2014.

 

Br. Prezime i ime Tvrtka Grad
1 ANĐELIĆ JOVANA MINISTARSTVO SIGURNOSTI BiH SARAJEVO
2 ARALICA HRVOJE HGSS ZAGREB
3 BALDASAR IVO GRAD SPLIT SPLIT
4 BEDEKOVIĆ IGOR MICRO-LINK ZAGREB
5 BEHIN STJEPAN KOPRIVNIČKO-KRIŽEVAČKA ŽUPANIJA KOPRIVNICA
6 BEKAVAC PETAR PU SPLITSKO-DALMATINSKA KAMEN
7 BEKAVAC MARKO SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA SPLIT
8 BENČEVIĆ DAMIR GRAD ZAPREŠIĆ ZAPREŠIĆ
9 BIJELIĆ TANJA OFFLINE SOLUTIONS SPLIT
10 BIJELIĆ DALIBOR HGSS ZAGREB
11 BILIĆ TONČI GRAD MAKARSKA MAKARSKA
12 BISHOP JUSTIN OFFLINE SOLUTIONS SPLIT
13 BOČINA TOMISLAV GRAD SPLIT - SLUŽBA ZA MJESNU SAMOUPRAVU, ZAŠTITU I SPAŠAVANJE SPLIT
14 BONJOLO ANA OFFLINE SOLUTIONS SPLIT
15 BOROVEC KRUNOSLAV MUP ZAGREB
16 BREKALO IVICA KAMIR ZAGREB
17 BRKIĆ DAMIR Robert BOSCH ZAGREB
18 BUBLE ANTE GRAD TROGIR TROGIR
19 BUČAR STIPE GRAD JASTREBARSKO JASTREBARSKO
20 BUĆAN BERISLAV OFFLINE SOLUTIONS SPLIT
21 BUTOROVIĆ FILIP GRAD SPLIT - SLUŽBA ZA MJESNU SAMOUPRAVU, ZAŠTITU I SPAŠAVANJE SPLIT
22 CIBIC DRAGAN MINISTARSTVO UNUTRAŠNJIH POSLOVA REPUBLIKE SRPSKE BANJA LUKA
23 CINDRIĆ MARIJANA GRAD VARAŽDIN VARAŽDIN
24 ČOSIĆ MILAN ECCOS INŽENJERING SPLIT
25 ĆORIĆ IVKA ZADARSKA ŽUPANIJA ZADAR
26 DONČEVIĆ RENATA ALARMAUTOMATIKA RIJEKA
27 DRLJAČA IGOR VARNOST FITEP BEOGRAD
28 DRUŽIJANIĆ MIROSLAV GRAD MAKARSKA MAKARSKA
29 ĐAPIĆ SLAVKO DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE ZAGREB
30 ERCEG DANIJELA PUZS ŠIBENIK ŠIBENIK
31 ERCEGOVIĆ BORIS ASERVO SPLIT
32 FABINA KRISTIJAN MICRO-LINK ZAGREB
33 FILIPOVIĆ MARKO GRAD RIJEKA RIJEKA
34 FILIPOVIĆ SINIŠA PUZS ZADAR ZADAR
35 FORTUNA ROMAN MESTNA OBČINA LJUBLJANA LJUBLJANA
36 GAJSKI NATAŠA TECTUS ZAGREB
37 GAJSKI ANA TECTUS ZAGREB
38 GLIBOTA KREŠIMIR GRAD MAKARSKA MAKARSKA
39 GRNCISTANOV LJUPCO REPUBLIC OF MACEDONIA SKOPJE
40 GUGIĆ MIRO KAMIR ZAGREB
41 GÜR ONUR AFAD ANKARA
42 JADANIĆ VERA GRAD LUDBREG LUDBREG
43 JAKELIĆ STIPE PU SPLITSKO-DALMATINSKA SPLIT
44 JAKIĆ IVO MUP ZAGREB
45 JARMIĆ TOMISLAV VARAŽDINSKA ŽUPANIJA VARAŽDIN
46 JERKOVIĆ DANIJEL Robert BOSCH ZAGREB
47 JOHNSON DAVID OFFLINE SOLUTIONS PENNSYLVANIA
48 KEVIĆ MILOVAN PUZS ŠIBENIK ŠIBENIK
49 KILAVUZ EMRAH YALOVA YALOVA
50 KOKEZA ILIJA GRAD SOLIN SOLIN
51 KRAJČAK INES MUP ZAGREB
52 KRSTIĆ PREDRAG VARNOST FITEP BEOGRAD
53 KULIŠIĆ MIRANDA PU SPLITSKO-DALMATINSKA SPLIT
54 KUŠČEVIĆ SRĐAN PUZS SPLIT SPLIT
55 KUZMANIĆ DRAŽEN GRAD MAKARSKA MAKARSKA
56 LJUBOJEVIĆ IVANA DPPI SEE ZAGREB
57 MAGDIĆ DRAŽEN MUP  
58 MALEŠ STIPO PU SPLITSKO-DALMATINSKA SOLIN
59 MANDIĆ DRAGIŠA TEHNET SPLIT
60 MARENDIĆ SLOBODAN MUP - PU SPLITSKO-DALMATINSKA SPLIT
61 MARKIĆ ZVONKO TEHNET SPLIT
62 MARKIOLI ANTE M4 MARKIOLI GRUPA SOLIN
63 MARUNIĆ MIRELA OPĆINA KOSTRENA KOSTRENA
64 MEŠKO GORAZD FAKULTET ZA VARNOSTNE VEDE, SVEUČILIŠTE U MARIBORU LJUBLJANA
65 MIFTARI ALBANA MUNICIPALITY OF TIRANA TIRANA
66 MIKAC ROBERT DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE ZAGREB
67 MILIJEVIĆ DRENA TECTUS ZAGREB
68 MILIJEVIĆ NIKOLA TECTUS ZAGREB
69 MITROVIĆ BRANISLAV MUNICIPALITY OF HERCEG NOVI HERCEG NOVI
70 NAJMAN DRAŽEN TECTUS ZAGREB
71 NAZOR JOVOVIĆ NATAŠA PUZS SPLIT SPLIT
72 NOBILI GIAN GUIDO EMIGLIA-ROMAGNA REGION BOLOGNA
73 NOVOSELOVIĆ ANTUN VIR ZAŠTITA VIR
74 ORAČ ANDREJ MESTNA OBČINA LJUBLJANA LJUBLJANA
75 OREŠKOVIĆ PERICA IPA - REGIONALNI KLUB SPLITSKO-DALMATINSKA SPLIT
76 OSVALD ŠTEFKO TEHNOZAVOD MARUŠIĆ ZAGREB
77 PAVIĆ ANTE ZAGREBAČKE OTPADNE VODE ZAGREB
78 PERINIĆ JADRAN DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE ZAGREB
79 PETRAVIĆ DAMIR GRAD KUTINA KUTINA
80 PUH BELCI ELENA GRAD PULA PULA
81 PULJIZ IVICA TEHNOZAVOD MARUŠIĆ ZAGREB
82 RADOVNIKOVIĆ ZDENKO GRAD SPLIT - SLUŽBA ZA MJESNU SAMOUPRAVU, ZAŠTITU I SPAŠAVANJE SPLIT
83 SORIĆ DANIEL ALARMAUTOMATIKA RIJEKA
84 SOTLAR ANDREJ FAKULTET ZA VARNOSTNE VEDE, SVEUČILIŠTE U MARIBORU LJUBLJANA
85 STAVRESKI ZIVKO REPUBLIC OF MACEDONIA SKOPJE
86 STIPANOV DENIS VATROGASNA ZAJEDNICA ISTARSKE ŽUPANIJE PULA
87 SUBOTIĆ JOVAN MUNICIPALITY OF HERCEG NOVI HERCEG NOVI
88 ŠITUM JOZO SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA SPLIT
89 ŠOŠIĆ ANTE SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA SPLIT
90 TANTA IVAN VELEUČILIŠTE VERN ZAGREB
91 TARIBA BRANKO GRAD SPLIT - SLUŽBA ZA MJESNU SAMOUPRAVU, ZAŠTITU I SPAŠAVANJE SPLIT
92 TUCAKOVIĆ SLAVKO DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE ZAGREB
93 UGRINA PAŠKO MUP - PU SPLITSKO-DALMATINSKA SPLIT
94 VELJKOVIĆ ALEKSANDAR TECTUS ZAGREB
95 VONGLI HARIS MUNICIPALITY OF TIRANA TIRANA
96 VRBEK MAJA MUP  
97 VRSALJKO SVEMIR GRAD BENKOVAC ZAGREB
98 VUČAK ŽARKO DRŽAVNA UPRAVA ZA ZAŠTITU I SPAŠAVANJE ZAGREB
99 VUKELIĆ MLADEN GRAD RIJEKA RIJEKA
100 VULAS ANTONIO IPA - REGIONALNI KLUB SPLITSKO-DALMATINSKA SPLIT
101 ŽAGAR KREŠIMIR GRAD NAŠICE NAŠICE
102 ŽIDOV TATJANA MUP  
103 ŽIVALJIĆ VEDRAN EURO CONTEGO SPLIT

 

SUDIONICI - SIGG 2012.

 

Br. Prezime i ime Tvrtka / institucija
1 Alen Voloder CEMEX Hrvatska d.d.
2 Andrej Orač Mestna občina Ljubljana
3 Ante Šućur IPA RK Splitsko-dalmatinska
4 Ante Nekić ECCOS inženjering d.o.o.
5 Ante Parčina Grad Solin
6 Ante Markioli M4 Markioli grupa d.o.o.
7 Antun Krešimir Buterin Tectus d.o.o.
8 Bernardica Milača MUP RH
9 Blaženko Boban Grad Solin
10 Boštjan Tancer Varnost Maribor d.d.
11 Branko Slak Zbornica za razvoj slovenskega zasebnega varovanja
12 Brett Lovegrove Valentis Bridge Ltd.
13 Cena Calovska MVR - SVR Skopje
14 Damijan Kacjan Varnost Maribor d.d.
15 Damir Zurovec Grad Sveta Nedjelja
16 Damir Benčević Grad Zaprešić
17 Damir Čemerin Državna uprava za zaštitu i spašavanje
18 Damir Čutura MUP BiH
19 Danijel Jerković Robert Bosch d.o.o. - Bosch Security Systems
20 Dar Kostović DUZS, PUZS Split
21 Darko Zarič Varnost Maribor d.d.
22 Darko Bilandžić Grad Solin
23 Davor Pešut Physio Control B.V.
24 Denis Stipanov Vatrogasna zajednica Istarske županije
25 Diana Manenica British Embassy
26 Dragan Horvat Pliva Hrvatska d.o.o.
27 Dragan Ćibić MUP Republike Srpske
28 Dragan Mustapić HRM
29 Drago Prahin Grad Sveta Nedjelja
30 Drago Martinac Grad Sisak
31 Drago Brzak Physio Control B.V.
32 Dražen Najman Tectus d.o.o.
33 Dražen Barišić Grad Velika Gorica
34 Drena Milijević Tectus d.o.o.
35 Elvir Ljimaj MVR - SVR Skopje
36 Eni Modrušan Grad Labin
37 Ervin Gričnik Varnost Maribor d.d.
38 Evelin Tonković MUP RH
39 Fabjan Ruščić CEMEX Hrvatska d.d.
40 Frano Svalina Tehnozavod Marušić d.o.o.
41 Hana Batcha Frančić Tectus d.o.o.
42 Ida Mahečić Bajović UNDP Croatia
43 Igor Podrug Auto klub Split
44 Ines Krajčak MUP RH
45 Iva Balgač MUP RH
46 Ivan Samardžija MUP RH
47 Ivica Tolušić PU Splitsko-dalmatinska
48 Ivica Klem Općina Nijemci
49 Iztok Ledinek Varnost Maribor d.d.
50 Jadran Perinić Državna uprava za zaštitu i spašavanje
51 Jakov Titlić Općina Hrvace
52 Josip Sajko Državna uprava za zaštitu i spašavanje
53 Josip Bukvić MUP RH
54 Joško Delale Grad Solin
55 Jozo Balukčić Pliva Hrvatska d.o.o.
56 Jozo Šitum PU Splitsko-dalmatinska
57 Jure Šundov Grad Split
58 Jurica Jurjević MUP RH
59 Krešimir Paić ECCOS inženjering d.o.o.
60 Krešimir Pučić Tectus d.o.o.
61 Krešo Beljak Grad Samobor
62 Krunoslav Borovec MUP RH
63 Louisa Vinton UNDP Croatia
64 Marijana Klanac Državna uprava za zaštitu i spašavanje
65 Marijo Kolovrat PRO ALARM d.o.o.
66 Mario Jelavić M4 Markioli grupa d.o.o.
67 Marjan Biškić INSIG2 d.o.o.
68 Mark Burton-Page EFUS
69 Martina Markin AKD-Zaštita d.o.o.
70 Martina Cvek UNDP Croatia
71 Matija Mandić KING ICT
72 Mato Blažanović MUP RH
73 Milan Vačovnik Varnost Maribor d.d.
74 Milan Mikl Mestna občina Maribor
75 Mladen Vukelić Grad Rijeka
76 Nataša Nadali Križ Tectus d.o.o.
77 Nikola Milijević Tectus d.o.o.
78 Nikola Pejanovic AlaTel d.o.o.
79 Paško Ugrina Grad Split
80 Paul Ekblom Central Saint Martins College of Arts and Design
81 Perica Bosančić PODI DUGOPOLJE d.o.o.
82 Petar Bekavac PU Splitsko-dalmatinska
83 Predrag Krstič Varnost Fitep
84 Renata Skalabrin British Embassy
85 Robert Pažitka PRO ALARM d.o.o.
86 Roman Fortuna Mestna občina Ljubljana
87 Ružica Slišković Bartoloti Osiječko-baranjska županija
88 Saša Mitić MUP Republike Srbije
89 Siniša Nedeljković Varnost Fitep
90 Slavko Đapić DUZS, PUZS Split
91 Slavko Pernek Varnost Maribor d.d.
92 Slavko Tucaković JVP Grada Koprivnice
93 Slobodan Marendić Grad Solin
94 Smiljan Vidić Općina Čapljina
95 Stipe Bučar Grad Jastrebarsko
96 Stipe Jakelić PU Splitsko-dalmatinska
97 Stjepan Maglica Grad Kaštela
98 Stjepan Behin Korpivničko-križevačka županija
99 Szandra Windt National Institute of Criminology
100 Tamara Karaica UNDP Croatia
101 Tomislav Bočina Grad Split
102 Tomislav Bekavac Fotograf
103 Vedran Živaljić Aservo d.o.o.
104 Vinko Ćorić MUP HNŽ - PU Čapljina
105 Vinko Prizmić Hrvatska gorska služba spašavanja
106 Vinko Prizmić GSS
107 Visko Haladić Splitsko-dalmatinska županija
108 Vladimir Šišljagić Osiječko-baranjska županija
109 Zdenko Radovniković Grad Split
110 Zlatko Mihelec Primorsko-goranska županija
111 Zvonko Žuran Varnost Maribor d.d.
112 Željko Ljubičić DUZS, PUZS Split
113 Željko Šeravić DUZS, PUZS Split
114 Željko Basta Ured za upravljanje u hitnim situacijama
115 Željko Petković MUP RH
116 Željko Nevešćanin GK Meje

 

SUDIONICI - SIGG 2011.

 

Br. Prezime i ime Tvrtka / institucija
1 Alen Hajster DUZS
2 Alen Ostojić UHMS
3 Alen Sabol Grad Ludbreg
4 Ante Markioli M4 Markioli grupa d.o.o., Solin
5 Ante Perčin Sokol Marić d.o.o.
6 Ante Perica DUZS
7 Ante Sanader Splitsko-dalmatinska županija
8 Antun Krešimir Buterin Tectus d.o.o., Zagreb
9 Bernarda Huić Daić KONSPEKT sigurnost d.o.o., Zagreb
10 Boris Davidović DUZS
11 Božidar Špiček Zagrebački holding d.o.o.
12 Dalibor Belegić Grad Zagreb - UHS
13 Damir Gašparović Grad Zagreb - UHS
14 Damir Klobučarić PU Zagreb Centar
15 Damir Pilčik Učilište vatrogastva i zaštite i spašavanja, Zagreb
16 Damir Tomljenović Zagrebačka županija
17 Danijel Jerković Robert Bosch d.o.o.,
18 Danijel Pervan Grad Vrgorac
19 Dario Hodak MUP RH - Ravnateljstvo policije
20 Davor Posilović PU Zagrebačka
21 Denis Stipanov VZ Istarske županije
22 Dino Nemčić Grad Makarska
23 Dražen Barišić Grad Velika Gorica
24 Dražen Martan KONSPEKT sigurnost d.o.o., Zagreb
25 Dražen Najman Tectus d.o.o., Zagreb
26 Dražen Posavec PP Zagreb Novi Zagreb
27 Dubravka Pavković-Pogačar MUP RH
28 Đuro Lubura Stalni sudski vještak
29 Frano Svalina Tehnozavod Marušić d.o.o., Zagreb
30 Goran Križanović DUZS
31 Goran Zonjić PP Zagreb Medveščak
32 Gordan Filinić JVP Opatija
33 Hana Batcha Frančić Tectus d.o.o., Zagreb
34 Hans Risser UNDP
35 Hrvoje Filipić MUP RH - Ravnateljstvo policije
36 Ivan Glavina Defimi d.o.o.
37 Ivan Grabrić Tehnozavod Marušić d.o.o., Zagreb
38 Ivan Hadžija DUZS
39 Ivan Nađ AKD Zaštita d.o.o., Zagreb
40 Ivan Skec DUZS
41 Ivan Špoljarić Eccos inženjering d.o.o., Zagreb
42 Ivana Modrić MUP - Ravnateljstvo policije
43 Ivana Pupavac PP Zagreb Maksimir-Peščenica
44 Ivica Klem Općina Nijemci
45 Jagoda Ezgeta MUP RH - Uprava policije
46 Joachim Schneider Polizei des Landes Baden-Württemberg
47 Josip Barić Zagrebački holding d.o.o.
48 Josip Pavliček MUP RH
49 Josip Sajko DUZS, Zagreb
50 Josipa Bašić Edukacijsko-rehabilitacijski fakultet, Zagreb
51 Katarina Čurak AKD Zaštita d.o.o., Zagreb
52 Krešimir Marušić Tehnozavod Marušić d.o.o., Zagreb
53 Krešimir Pučić Tectus d.o.o., Zagreb
54 Krešo Kancir MUP RH - Uprava policije
55 Krunoslav Borovec MUP RH
56 Marijan Kaurić Grad Pula
57 Marina Hermanović Tectus d.o.o., Zagreb
58 Mario Begić PP Zagreb Trnje
59 Mario Hrgović Grad Zagreb - UHS
60 Mario Jelavić M4 Markioli grupa d.o.o., Solin
61 Marko Bajić Alarm automatika d.o.o., Rijeka
62 Marko Bekavac Splitsko-dalmatinska županija
63 Marko Zebec Bilić Erić d.o.o.
64 Matija Mandić KING ICT, Zagreb
65 Milan Šeničnjak Grad Petrinja
66 Mirko Bilandžić Filozofski fakultet Zagreb
67 Mislav Švigir PU Zagrebačka
68 Mladen Vukelić Grad Rijeka
69 Mladen Vukmanović PP Zagreb Črnomerec-Susedgrad
70 Monika Kovačić MUP - Ravnateljstvo policije
71 Niko Šalja Grad Dubrovnik
72 Nikola Milijević Tectus d.o.o., Zagreb
73 Nikola Tramontana VZ Primorsko-goranska županija
74 Nikolna Gotal MUP RH
75 Paško Ugrina PU Splitsko-dalmatinska
76 Pavle Kalinić Grad Zagreb - UHS
77 Robert Kovačić PP Zagreb Dubrava
78 Robert Mišan Grad Rijeka
79 Robert Pažitka Proalarm d.o.o., Zagreb
80 Sanda Kulić Makar Grad Velika Gorica
81 Silvio Ratković Grad Crikvenica
82 Siniša Filipović Grad Biograd na moru
83 Slavko Tucaković JVP grada Koprivnice
84 Slobodan Marendić Grad Solin
85 Stipe Baljkas Prospectus d.o.o., Zagreb
86 Stipe Plejić Grad Solin
87 Stjepan Kos Grad Velika Gorica
88 Tamara Karaica UNDP Hrvatska
89 Tihomir Jukić Arhitektonski fakultet, Zagreb
90 Tomislav Bočina Grad Split
91 Tomislav Korenjak PP Zagreb Trešnjevka
92 Vedran Dakić Tehnozavod Marušić d.o.o., Zagreb
93 Vesna Bajs Gajski DUZS
94 Visko Haladić Splitsko-dalmatinska županija
95 Vlado Janči PU Bjelovarsko-bilogorska
96 Vlatko Cvrtila Fakultet političkih znanosti, Zagreb
97 Zdenko Pleše Grad Rijeka
98 Zdenko Radovniković Grad Split
99 Zdravko Prša V Grupa zaštita d.o.o., Zagreb
100 Zdravko Šarić Grad Makarska
101 Zdravko Vrbanić DUZS
102 Zlatko Mihelec Primorsko-goranska županija, Rijeka
103 Zvonimir Jakešević Kamir
104 Želimir Fulir Zagrebački holding d.o.o.
105 Željko Cvrtila Ured za poslovnu i privatnu sigurnost d.o.o., Zagreb
106 Željko Katić Grad Banja Luka
107 Željko Peran Peran d.o.o., Zagreb
108 Željko Petković MUP RH - Ravnateljstvo policije

 

SUDIONICI - SIGG 2010. 

 

Br. Prezime i ime Tvrtka / institucija
1 Adlešič Đurđa VLADA RH
2 Babić Sofija UDRUGA GRADOVA RH
3 Bandić Milan GRAD ZAGREB
4 Bekavac Marko ŽUPANIJA SPLITSKO - DALMATINSKA
5 Bilandžić Mirko FILOZOFSKI FAKULTET
6 Bilić Tea TEHNOZAVOD
7 Boban Blaženko GRAD SOLIN
8 Bočina Tomislav GRAD SPLIT
9 Borovec Krunoslav MUP RH
10 Božić Dalibor PASTOR GRUPA
11 Brkić Ramo MUP USK
12 Bućan Radojka GRAD SOLIN
13 Burton-Page Mark EFUS
14 Buterin Antun Krešimir TECTUS - Časopis ZAŠTITA
15 Car Nikola GRAD DUGA RESA
16 Cvrtila Vlatko FAKULTET političkih znanosti
17 Cvrtila Željko KLEM sigurnost
18 Čirko Luka Savjet mladih Grada Zagreba
19 Dobranović Željko HRVATSKI CEH ZAŠTITARA
20 Elvedji Jerman Tamara British Embassy Zagreb
21 Fanjek Ivica Grad Zagreb
22 Fortuna Roman MESTNA OBČINA LJUBLJANA
23 Fracassetti Alessandro UNDP
24 Frangež Mitja VARNOST MARIBOR
25 Frković Dražen CERBERUS d.o.o.
26 Fulir Želimir ZAGREBAČKI HOLDING
27 Funčić Ivan PROTECT
28 Gelo Darko SOBOLI
29 Glavina Ivan DEFIMI
30 Haladić Visko ŽUPANIJA SPLITSKO - DALMATINSKA
31 Hanžek Ivan GRAD ZABOK
32 Hosni Ino Savjet mladih Grada Zagreba
33 Hrg Branko GRAD KRIŽEVCI
34 Hucaljuk Milivoj PASTOR GRUPA
35 Husar Ivan HRVATSKI CEH ZAŠTITARA
36 Ivanović Zoran GRAD SLAVONSKI BROD
37 Ivković Jakov Savjet mladih Grada Zagreba
38 Jagodić Robert GISDATA d.o.o.
39 Jamičić Željko Muzej policije
40 Javorović Alen UHMS
41 Jelavić Mario M4 Markioli grupa d.o.o.
42 Jelavić Mila pravobraniteljica
43 Jelovčić Nikša MUP RH
44 Jerković Danijel BOSCH Security Systems
45 Josipović Dragan RAVNATELJSTVO POLICIJE
46 Kajdić Senad MUP USK
47 Kalinić Pavle GRAD ZAGREB
48 Kanić Goran TEHNOMOBIL
49 Kanižaj Igor FAKULTET političkih znanosti
50 Karaica Tamara UNDP
51 Katić Krunoslav UNDP
52 Kauzlarić Danica ALARM AUTOMATIKA
53 Kljaić Zdenko ERICSSON NIKOLA TESLA
54 Kolovrat Marijo PRO ALARM
55 Kovčo Vukadin Irma EDUKACIJSKO rehabilitacijski fakultet
56 Kozlevac Dino VZ Istarske županije
57 Kričančić Marko OTP banka Hrvatska d.o.o.
58 Križanović Robert HŽ HOLDING d.o.o.
59 Ledinek Iztok VARNOST MARIBOR
60 Lončarić Andrej GISDATA d.o.o.
61 Lovegrove Brett GRAD LONDON
62 Magud Mario JVP KONAVLE
63 Majher Adrian GRAD ZAGREB
64 Majstorović Darko MUP
65 Mandžuka Sadko PROMETNI FAKULTET
66 Marendić Slobodan GRAD SOLIN
67 Maretić Andreja UNDP
68 Marić Jeronim Savjet mladih Grada Zagreba
69 Markioli Ante M4 Markioli grupa d.o.o.
70 Martinović Čedo ALARM AUTOMATIKA
71 Martinović Kristina GRAD ZAGREB
72 Martinjak Davorka RAVNATELJSTVO POLICIJE
73 Marušić Frano TEHNOZAVOD
74 Marušić Krešimir TEHNOZAVOD
75 Marušić Stanislav ERICSSON NIKOLA TESLA
76 Matić Renato Hrvatski studiji
77 Meniss Anamarija Savjet mladih Grada Zagreba
78 Meštrović Božo GRAD RIJEKA
79 Mihelec Zlatko ŽUPANIJA PRIMORSKO - GORANSKA
80 Mijolović Boris PROTECT
81 Milijević Nikola TECTUS - Časopis ZAŠTITA
82 Morić Joško ZAGREBAČKI HOLDING
83 Mužić Diana GRAD GLINA
84 Najman Dražen TECTUS - Časopis ZAŠTITA
85 Nikolić Stjepan Grad Zagreb
86 Novačić Brankica HŽ Infrastruktura
87 Novosel Sanjin HŽ Infrastruktura
88 Orlić Renata VLADA RH
89 Ostojić Alen CROATIA OSIGURANJE
90 Paić Krešimir ECCOS INŽENJERING
91 Pavlović Petar Savjet mladih Grada Zagreba
92 Pažitka Robert PRO ALARM
93 Peče Rok MESTNA OBČINA MARIBOR
94 Pemper Milan MUP
95 Pernek Slavko VARNOST MARIBOR
96 Plazibat Olga SAVJET MLADIH grada Zagreba
97 Popović Nedjeljko GRAD PLOČE
98 Popović Srđan STANKO d.o.o.
99 Popović Željko ERICSSON NIKOLA TESLA
100 Prša Zdravko V GRUPA ZAŠTITA
101 Radovniković Zdenko GRAD SPLIT
102 Radunović Miodrag STANKO d.o.o.
103 Risser Hans UNDP
104 Ritz Reno Savjet mladih Grada Zagreba
105 Ritz Suzana Savjet mladih Grada Zagreba
106 Rogoz Nikola GRAD KARLOVAC
107 Skoko Božo FAKULTET političkih znanosti
108 Slišković Bartoloti Ružica ŽUPANIJA OSJEČKO - BARANJSKA
109 Smerdel Sara MESTNA OBČINA LJUBLJANA
110 Soldo Marinko JVP KONAVLE
111 Stanko Davor STANKO d.o.o.
112 Stipanov Denis VZ Istarske županije
113 Stojanović Goran TECTUS - Časopis ZAŠTITA
114 Stolnik Damir MUP
115 Svalina Frano TEHNOZAVOD
116 Šekularac Boris STANKO d.o.o.
117 Škokić Zdravko Savjet mladih Grada Zagreba
118 Šolc Miljenko VATROPROMET
119 Špiček Božidar ZAGREBAČKI HOLDING
120 Štimac Ines TECTUS - Časopis ZAŠTITA
121 Šurina Dražen TEHNOMOBIL
122 Šušković Vedran GRAD ZAGREB
123 Tandarić Ljubica HRVATSKI CEH ZAŠTITARA
124 Tkalec Saša HRVATSKI restauratorski zavod
125 Trgovčić Božidar HŽ HOLDING d.o.o.
126 Tucaković Slavko JVP Grada Koprivnice
127 Uđbinac Ivan GRAD KARLOVAC
128 Valenta Zdravko PU Zagrebačka
129 Veber Sandra MUP
130 Vegar Mario DUZS - PUZS
131 Veljković Aleksandar TECTUS - Časopis ZAŠTITA
132 Vencl Tomislav Zvonimir PROAKUSTIK
133 Viđak Bjedov Ivana GRAD SPLIT
134 Vujasić Nives Savjet mladih Grada Zagreba
135 Vukelić Mladen GRAD RIJEKA
136 Vukoja Ivan Savjet mladih Grada Zagreba
137 Zanki Sandra TECTUS
138 Zelić Anto DUZS
139 Zorić Vlado JANAF

 

SUDIONICI - SIGG 2009. 

 

Br. Ime i prezime Tvrtka / institucija
1 Adrian Majher GRAD ZAGREB
2 Aleksandar Veljković TECTUS
3 Alen Javorović SIGURNOST EDUCA
4 Alen Ostojić UHMS
5 Ana Krznarević PRO ALARM
6 Ana Lučin PRESS
7 Anamarija Hrvoić PRESS
8 Andrej Češek VARNOST MARIBOR
9 Andrija Jarak PRESS
10 Anton Pelko TEHNOMOBIL
11 Anton Krešimir Buterin TECTUS
12 Antonio Zavada PRESS
13 Apostol Stojanovski MUP MAKEDONIJA
14 Barbara Vid PRESS
15 Boris Antonić ADRIA SCAN
16 Boris Popović ALARM AUTOMATIKA
17 Boris Smiljanić SOBOLI
18 Boris Jagačić TECTUS
19 Božo Meštrović GRAD RIJEKA
20 Branko Slak ZBORNICA RSZV
21 Branko Pavlović PRESS
22 Čedo Martinović ALARM AUTOMATIKA
23 Dalibor Vikić PRESS
24 Damir Trut DUZS
25 Damir Šantek GEODETSKA UPRAVA
26 Damir Mateševac PROTECT
27 Damir Popov ZAGREBAČKI HOLDING
28 Damjan Tadić PRESS
29 Danica Kauzlarić ALARM AUTOMATIKA
30 Danijel Jerković ROBERT BOSCH d.o.o.
31 Danijela Merunka PRESS
32 Darijan Vaupotič VARNOST MARIBOR
33 Dario Drašković AZTEK
34 Darko Tesko DUZS
35 Davor Brcković GIT
36 Davor Vuković PRESS
37 Dejan Košutić KVADRA CONSULTING
38 Demijan Filajdić PRESS
39 Denis Terzić GIT
40 Denis Stipanov VZ Istarske županije
41 Diana Koller Lapaine PRESS
42 Dinko Solić GIT
43 Domagoj Ivan Milošević PASTOR GRUPA
44 Dražen Lalić FPZ
45 Dražen Poljak GRAD OSIJEK
46 Dražen Lauš MUP - PP Duga Resa
47 Dražen Šurina TEHNOMOBIL
48 Drena Milijević TECTUS
49 Dušan Miljuš PRESS
50 Đurđa Adlešić VLADA RH
51 Emil Prpić ALARM AUTOMATIKA
52 Emir Lojić ADRIS GRUPA
53 Filip Mursel Begović UHMS
54 Frano Svalina TEHNOZAVOD
55 Fuad Poprženović MUP Unsko Sanski Kanton
56 Gabor Demszky GRAD BUDIMPEŠTA
57 Gabriella Grafjodi GRAD BUDIMPEŠTA
58 Goran Đurašin MUP - PP Čakovec
59 Goran Ivanišević PASTOR GRUPA
60 Goran Kanić TEHNOMOBIL
61 Goran Vrban GIT
62 Goranče Savovski MUP MAKEDONIJA
63 Hinko Mance JVP Grada Rijeke
64 Hrvoje Reder PRESS
65 Ingo Paš ZBORNICA RSZV
66 Irena Benko TECTUS
67 Ivan Glavina DEFIMI
68 Ivan Landek GEODETSKA UPRAVA
69 Ivan Baršić GRAD DUGA RESA
70 Ivan Čehok GRAD VARAŽDIN
71 Ivan Baketa SOBOLI
72 Ivana Sopta DUZS
73 Ivica Pongrac GRAD ČAKOVEC
74 Ivica Labaš JVP Grada Varaždina
75 Ivica Porubić MUP - Ravnateljstvo policije
76 Iztok Ledinek VARNOST MARIBOR
77 Jasen Mesić MINISTARSTVO KULTURE
78 Jerko Bakotin PRESS
79 Josip Bukvić MUP - Ravnateljstvo policije
80 Joško Morić ZAGREBAČKI HOLDING
81 Krešimir Paić ECCOS INŽENJERING
82 Krešimir Marušić TEHNOZAVOD
83 Krunoslav Borovec MUP - Ravnateljstvo policije
84 Lordan Džambić PRESS
85 Luka Funčić PROTECT
86 Luka Čordiš GIT
87 Ljubica Tandarić HRVATSKI CEH ZAŠTITARA
88 Maja Klarić TECTUS
89 Maja Nikolorić PRESS
90 Maja Šubarić PRESS
91 Marija Caharija GRAD ZAGREB
92 Marija Pandžić PRESS
93 Marija Pandžić PRESS
94 Marijo Kolovrat PRO ALARM
95 Marina Lucić GRAD ZAGREB
96 Mario Vegar DUZS
97 Mario Bradić EUROKOD PISAČIĆ
98 Mario Vukelić PRESS
99 Marjan Biškić INSIG2
100 Marko Orešković GRAD OPATIJA
101 Marko Prlić PRESS
102 Marko Litar PRESS
103 Marko Jurčić PRESS
104 Marko Sikirica TEHNOZAVOD
105 Martina Gjergja ELEKTROMODUL DEFENDO
106 Martina Pauček Šljivak PRESS
107 Michael Vinter EUROPATRADE videonadzor
108 Milan Erjavec DUZS
109 Mino Derečin PRESS
110 Mirko Bilandžić FILOZOFSKI FAKULTET
111 Miroslav Petrović ALZAS ALARMS
112 Mladen Ščulac GRAD OPATIJA
113 Mladen Vukelić GRAD RIJEKA
114 Mladen Malčić JVP Grada Zagreba
115 Nadir Yilmaz AXIS Communications
116 Nikica Tramontana OPĆINA MATULJI
117 Nikola Miličević SINTEC
118 Nikola Milijević TECTUS
119 Nikolina Plavčić PRESS
120 Nikša Jelovčić MUP - Ravnateljstvo policije
121 Ozren Milosavljević SINTEC
122 Petar Vitas DUZS
123 Petar Vejić PRAVNI FAKULTET Rijeka
124 Ramo Brkić MUP Unsko Sanski Kanton
125 Ratko Mavar PRESS
126 Renata Orlić VLADA RH
127 Robert Pažitka PRO ALARM
128 Rodolfo Barrio Saavedra GRAD ZAGREB
129 Rok Pece OPĆINA MARIBOR
130 Sabina Halilovic AXIS Communications
131 Sanela Majdandžić PRESS
132 Senka Knežević PRESS
133 Siniša Filipović DUZS
134 Slavko Tucaković JVP Grada Koprivnice
135 Slavko Pernek VARNOST MARIBOR
136 Slobodan Marendić GRAD SOLIN
137 Stipe Tutiš GRAD ZAGREB
138 Stjepan Huzjak DUZS
139 Stjepan Grbavac SOA
140 Tamara Čendo Metzinger VELEUČILIŠTE VG
141 Tatjana Hrestak MUP
142 Tea Bilic TEHNOZAVOD
143 Tihomir Nikoloski KOMORA RM
144 Tomica Perlić METRONET
145 Tomislav Ljubek GRAD ZAGREB
146 Tomislav Bariša GRAD ZAGREB
147 Tomislav Bauer UDRUGA NAVIJAČA
148 Tomislav Veselić PRESS
149 Toni Georgijev MUP MAKEDONIJA
150 Uroš Pena MUP Republika Srpska
151 Uta Perčić SIGURNOST EDUCA
152 Velibor Panić PRESS
153 Vladimir Faber MUP - Ravnateljstvo policije
154 Vlatka Vrbanec UNIPLUS
155 Vojko Rešetar GRAD ZAGREB
156 Zdenko Radovniković GRAD SPLIT
157 Zdenko Poljačak PUZ
158 Zdravko Valenta ICP PUZ
159 Zdravko Prša V GRUPA ZAŠTITA
160 Zlatko Boras PRESS
161 Zoltan Benkovics GRAD BUDIMPEŠTA
162 Zoran Cvrk HNS
163 Zoran Ničeno MUP
164 Zoran Vrkić PRESS
165 Željko Dobranović HRVATSKI CEH ZAŠTITARA

 

 

 

PREGLED NAJNOVIJEG BROJA

2019.
XV. godina, broj IX. 2019.